Soproni Szent István Római Katolikus Plébánia

Ma 2024. április 16.,
Csongor napja van.

 

okt
30
vasárnap

Évközi 31. vasárnap

Feltöltés dátuma: 2024.04.16. - 09:17


1. Az esti szentmisék a mai vasárnaptól már 18.00 órakor kezdődnek.


2. Megköszönöm mindazok áldozatos imáját, akik október hónap folyamán részt vettek a rózsafüzér imádságokon. Külön is kifejezem hálámat azok felé, akik vállalták az előimádkozásokat. Szép számmal jöttünk össze mindennap. Hiszem azt, hogy közös imáink meghallgatásra találnak.


3. Kedden Mindenszentek ünnepét tartja Egyházunk. Templomunkban a szentmisék de. 10 órakor és 18.00 órakor lesznek. Az esti szentmise után halottak esti ájtatosságot tartunk.


4. Szerdán halottak napja lesz. De. 9 órakor a Szent Mihály templomban a soproni papság közös szentmisét mutat be az elhunytakért. Templomunkban pedig 18.00 órakor Egyházközségünk minden elhunytjáért mutatunk be szentmisét.


5. Szerdától lehet szentmiséket előjegyeztetni a plébánián, a hivatali órákon.


6. A héten elsőpéntek lesz, végezzünk minél többen szentgyónást.


7. November 5-én és 6-án, szombaton és jövő vasárnap tartják a Szent Imre templom búcsúját. Az ünnepi szentmise vasárnap de. 9 órakor kezdődik, melyre szeretettel hívják a kedves testvéreket, az egyházközségek képviselőit pedig várják a szentmisét követő fogadásra is.
 
Csatolmányok

Heti liturgia
(fájlméret: 445.0 KB, formátum: .pdf)